Hakkımızda

ŞİRKETİMİZ HAKKINDA

Avrupa Tekstil, 1990 yılında ticari faaliyetlerine başlayan Çarşıbaşı Grubu bünyesindeki firmalara 2006 yılında katılmıştır. Yüksek teknoloji ve Ar-Ge çalışmaları gerektiren, bayan ve çocuk çorapları ve seamless (dikişsiz ürün teknolojisi) ürün gruplarında, üretim ve pazarlama yapmaktadır. Bunun dışında üretim faaliyetleri içerisinde, sütyen, saten, tül ve pamuklu gecelikler, pijamalar, modal ve pamuk iç giyim ürünleri, safyün ve termal ürünler gibi bir çok ürün üreten şirket, %100 Türk sermayelidir.

 

Kurulduğu günden bu yana büyüyen iş hacmi, şirket merkezini ve lojistik departmanlarını değişik dönemlerde daha büyük alanda çalışmaya yönlendirmiştir. 2006-2012 yılları arasında İstanbul – Ümraniye’de faaliyet gösteren şirket büyüyen üretim, lojistik, dağıtım ve Ar-Ge faaliyetlerini daha sağlıklı yürütebilmek için, 2012 yılında İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde toplam kullanım alanı 15.000 metrekare olan daha geniş bir alana taşınmıştır. Burada dikişsiz iç ve dış giyim üretme becerisine sahip yeni makine yatırımları yapılarak, ürün kalite ve modellerinde çok büyük yenilikler ve farklılıklar oluşturmayı başarmıştır. Yine bayan ve çocuk ince çorap üretim ihtiyaçları için son teknoloji makineler alınarak üretim kalitesi ve kapasitesi arttırılmış, var olan konumunu çok daha iyi yerlere taşımayı başarmıştır. Yeni makine yatırımları ile parkurunu genişleten Avrupa Tekstil, yüksek teknoloji gerektiren bayan ince çorap ve seamless boyama işlemi için kendi bünyesinde entegre boyahaneyi de faaliyete geçirerek sektörün ilklerinden olmayı başarmıştır.

 

Şirketimiz, Safyün markasıyla 1995 yılında üretmeye başladığı %100 ve %75 yün iç giyim ürünlerini ve korseleri piyasaya sunmuştur. Safyün markamız, zorlu testlerden titizlikle geçerek en iyi kalite ile güven garantisini sağlayabilmiş ve Woolmark kalite belgesini almaya hak kazanmıştır. Thermatech markası ile piyasaya sunmuş olduğumuz termal içlik ürünlerimiz, kalite ve üretim teknolojisi ile kış mevsimlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini almayı başarmıştır.

 

Avrupa Tekstil piyasaya çok öncelerden sunmuş olduğu ürünleri 2005 yılından itibaren miorre markası ile tüketicinin beğenisine sunmaya başlamıştır. Miorre, zaman içinde ürün yelpazesini genişletmiş ve ülkenin en sevilen iç giyim markalarından biri olmayı başarmıştır. Miorre; gecelik, sabahlık, sütyen, atlet, külot, tayt, pijama, korse, çorap, babydoll, mayo ve bikini gibi renkli ürün çeşitleriyle, bay, bayan ve çocuk ürünleri başta olmak üzere her zevke ve giyim tarzına hitap eden bir Avrupa Tekstil markasıdır.

 

Avrupa tekstil üretim faaliyetlerindeki yatırımlarına hızla devam etmekte, kalite ve geniş model çeşitleri ile her evin ihtiyaçlarını karşılama konusunda kararlı ve azimli çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Pierre Cardin Üyelik İle Yeni Bir Başlangıça Hazırlanın.

Merhaba,

biraz da kendi maceramdan bahsetmek istiyorum.30 yaşında evli 2 kız çocuk annesiyim.Çocuklar,ev işleri derken kendim için birşeyler yapmam gerektiğini düşünmeye başlamıştım.Bu noktada karşıma ekip liderim Nurcan Keskin çıktı.Bana evden katalogla satış işini anlatmaya başladığında evet bende yapabilirim dedim.Pierre Cardin üyelik işlemimi gerçekleştirip başladım ve 4 senedir bu işi yapmaktayım.Ekiş olarak başladığım katalogla satış işi benim için tam zamanlı bir iş halini aldı.İşimi çok severek ve benimseyerek yapıyorum ve iyi bir gelir elde ediyorum.Miorre üyelik yaptığımda kendimi bu noktada görmemiştim ama hep inanarak severek işimi yaptığım için şimdi büyük bir ekibe sahibim.Eğer evden satış,katalogla satış,avrupa networking üyelik yapmak istiyorsanız iyi bir ekip lideriyle çalışmak önemli.Her an ulaşabileceğiniz,fikir alabileceğiniz,sorunlarınızda yardımcı olacak bir kişi bu işte sizi iyi noktalara getirebilir ve biz iyi bir ekip olabiliriz.

ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYIN!!!

https://www.avrupanetworking.com/pages/register.xhtml?ref=2166159